пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Seasons Eng. (Сезони)

Seasons Eng. (Сезони)

 • Виробник: Asmodee
 • Код товару: Seasons Eng. (Сезоны)
 • Бонусні бали: 76
 • Наявність: В наявності
2645 грн.
Ціна в бонусних балах: 2645

Настільна гра Seasons EN

Настільна гра Seasons EN (Сезони) – захоплююча фентезійна картково-кубикова стратегія.

Seasons - настільна гра, в якій гравці зійдуться у легендарному змаганні магів королівства Ксідіт.

 

Найвеличніші чаклуни королівства Ксидіт зібралися в самому серці Аргоського лісу, щоб взяти участь у легендарному змаганні, яке триває 12 сезонів. Переможця цього трирічного поєдинку буде обрано новим архімагом королівства...

Настільна гра Seasons (англійською) - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете все, що вам знадобиться для магічного змагання:

 • ігрове поле,
 • шкала кристалів,
 • маркер року,
 • маркер сезону,
 • 8 жетонів бібліотеки,
 • 4 індивідуальні планшети,
 • 16 маркерів магів чотирьох кольорів (по чотири для кожного гравця),
 • 20 кубиків сезонів,
 • 100 карт сили (60 базових карт для новачків та 40 карт, які стануть у нагоді вже досвідченим магам),
 • 64 жетони енергії чотирьох видів – вода, земля, повітря та вогонь,
 • правила гри англійською.


Розмір коробки: 28,5 х 28.5 х 8 см

Розмір карт: 63х88 мм

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт 63,5х88 - 1 уп.


Настільна гра Сезони (англійською) - огляд

У настільній грі Сезони (англійською) гравці зійдуться у битві магів. Для перемоги в цій битві вам потрібно отримати в ході гри якнайбільше магічних кристалів.

Партія складається із двох фаз.

У першій фазі гравці за допомогою драфта набирають дев'ять карт сил, що визначають стратегію на гру.

Драфт карт у грі Сезони – що це?

Кожному гравцю роздається по дев'ять карт сил. Після чого гравці обирають собі по одній карті, а решту передають по колу. З карт, що прийшли таким чином від сусіда, гравці знову вибирають собі по одній – інші знову передають по колу. І так доти, доки всі не відберуть собі по дев'ять карт.

Свої дев'ять карток гравець поділяє на три стопки по три картки в кожній. Перші три карти він бере в руку, і зможе розіграти їх уже в перший рік змагання, а карти з двох інших стопок – добирає в руку на другий та третій рік змагання відповідно.

У другій, основній, фазі гравці кидатимуть кубики, що відповідають поточному сезону і розігруватимуть відібрані раніше карти.

Кубики дозволяють гравцям добирати карти з колоди; можуть збільшувати кількість карт, що одночасно перебувають у вас у грі; приносять жетони енергії (води, землі, вогню чи повітря), необхідні для розіграшу карт; дозволяють обмінювати жетони енергії на магічні кристали (кристали є ресурсами для розіграшу деяких карт, а в кінці гри приносять переможні очки). Також кубик може безпосередньо принести вам омріяні магічні кристали, а також прискорити хід гри. Можливостей багато - що саме отримати залежить і від волі випадку і від вашого вибору.

А тепер трохи докладніше.

За що боремося?

Під час гри кожен гравець намагатиметься набрати якнайбільше магічних кристалів – саме їх кількість і визначить найсильнішого мага. Кристали ви здобуватимете різними способами:

 • відповідно до значення, що випало на кубику,
 • розігруючи певні карти з руки,
 • обмінюючи жетони енергії на кристали,
 • в кінці гри ви отримаєте кристали за всі розіграні карти.

3 роки, 12 сезонів, 36 місяців

Змагання магів триває три роки, кожен рік розбитий на 12 місяців, які у свою чергу відносяться до одного з чотирьох сезонів – зима, весна, літо та осінь.

Щоб не заблукати в часі, нам знадобиться ігрове поле, яке в даній грі має круглу форму. У його центрі одним маркером відзначаємо поточний рік змагання (1-й, 2-й чи 3-й), а по зовнішньому колу, другим маркером відзначаємо поточний місяць. Пройшли по колу дванадцять місяців – зрушуємо маркер року у центрі. Пройшли по колу тричі – гра закінчилася, рахуємо кристали.

Крім відліку часу, ігрове поле є пам'яткою з інформацією – поповнення якою енергією можна очікувати в той чи інший сезон і в який сезон вигідніше обмінювати різні типи енергії на кристали.

Ще про ігрові компоненти

Окрім ігрового поля, у грі є лічильник кристалів, на якому гравці відзначатимуть кількість зароблених кристалів.

Також кожен гравець має особистий планшет, з трьома основними зонами:

 • Слоти для жетонів енергії. Усього у гравця в резерві може бути не більше семи жетонів.
 • Лічильник сили. Показує скільки карток може бути у гравця одночасно в грі. Спочатку сила всіх магів дорівнює нулю. Таким чином, щоб розіграти хоча б одну карту з руки, вам треба якнайшвидше підвищити свою силу.
 • Бонуси та штрафні очки. В кожного гравця є чотири ігрові бонуси. За гру до цих бонусів можна вдатися лише три рази (без різниці різні це будуть бонуси або три рази один і той самий). І за кожен раз, що ви скористалися бонусом, доведеться розплатитися штрафними очками (мінус кристали за фінального підрахунку).

Як це все працює?

Отже, ми розібрали карти та взяли перші три для першого року гри.

Тепер відбираємо кубики.

Усього в грі 20 великих і красивих кубиків чотирьох кольорів (по п'ять – для кожного сезону). Для кожного з чотирьох сезонів набір кубиків відрізняється не лише за кольором, а й за значеннями, які можуть випасти на них. Для гри беремо кубиків на один більше, ніж кількість гравців.

Перший гравець кидає кубики відповідного сезону і забирає собі один з них - залежно від того, який з результатів, що випали на кубиках, він хоче використовувати у свій хід. Інші гравці також розбирають собі по одному. Оскільки кубиків більше, ніж гравців – один кубик залишається на столі (до нього ми ще повернемося).

Далі починається хід першого гравця.

У свій хід гравець може виконати стільки дій, скільки захоче (якщо ресурси дозволяють). Він може (але не зобов'язаний):

 • виконати дії, вказані з його кубику сезонів;
 • розіграти та (або) активувати одну або кілька карток;
 • використовувати один або кілька бонусів особистого планшета.

Що може випасти на кубиках?

Це можуть бути жетони енергії, кристали, можливість обміняти жетони енергії на кристали, можливість збільшити силу (тобто збільшити кількість карток, які гравець може одночасно мати перед собою у грі) або можливість добрати картку з колоди.

Для чого потрібні жетони енергії?

Існує 4 види енергії: повітря, вода, вогонь та земля. Тією чи іншою мірою вони залежать від сезонів. За допомогою жетонів енергії гравці можуть:

 • розігрувати та (або) активувати карти;
 • отримувати кристали шляхом перетворення енергії

Останній кубик

Як ми писали вище, після того, як усі гравці розібрали по одному кубику, відповідно до того, що вони хотіли б зробити в даний хід, на ігровому полі залишився ще один кубик. Цей останній – теж не залишиться без діла. На гранях кубиків, крім значень, що показують, які дії гравці можуть зробити, також намальовані одна, дві чи три точки. Ця кількість точок на кубику, що залишився, означатиме на скільки місяців зрушиться маркер ходу на зовнішньому колі нашого ігрового поля. Таким чином, вибираючи якийсь кубик собі взяти, гравці (а особливо останній) вибирають не тільки щось, що вони хочуть отримати у свій хід, але й – прискорити або навпаки уповільнити хід гри.

Карти VS Кубики

До складу гри входить двадцять великих та красивих кубиків. Однак, незважаючи на те, що кидати кубики доведеться кожен раунд, визначальну роль у Сезонах гратимуть карти. Саме за допомогою карт чаклуни зможуть вибрати стратегію на гру, а кубики допоможуть при тактичних рішеннях. Якщо на початку гри від кубиків ще багато залежить, то вже до середини партії, правильно відібрані та розіграні карти зводять роль випадку практично до нуля.

Карти у грі Сезони

Незважаючи на велику кількість кубиків, основа гри – карти. Карти бувають двох видів – це можуть бути якісь корисні артефакти, які допомагають самому гравцеві та союзники, атакувальні карти, які так чи інакше шкодять іншим гравцям.


За характером дії картки можуть бути:

 • миттєві (спрацьовують відразу),
 • постійні (спрацьовує за певної умови)
 • такі, що активуються один раз за раунд.

Щоб розіграти та активувати карту знадобляться жетони енергії та (або) кристали.

Дуже важливо у першій фазі гри відбирати собі карти в руку не бездумно, а вибудовуючи певну стратегію гри; заздалегідь спланувати які з карток вам знадобляться на початку, в середині гри і на останньому колі. Правильно зіграна під час гри комбінація карт – основна складова вашого успіху у магічному змаганні. На початку гри має сенс вводити в гру карти, що закладають базу вашої майбутньої перемоги, захищають від мінливості кидків кубиків.

Також зверніть увагу, що не варто надто затягувати введення карток у гру. По-перше, чим раніше ви розіграєте карту, тим раніше й більше вигоди отримаєте. А, по-друге, наприкінці гри кожна карта, що залишилася у вас на руках, принесе 5 очок штрафу. Крім того, не забувайте, що всі розіграні карти не тільки приносять якийсь ігровий ефект, але й дають прямо переможні очки при фінальному підрахунку.

При першому знайомстві з грою рекомендується використовувати карти з 1 по 60. Інші сорок, більш складних, карт замішати в колоду після кількох партій, коли повністю освоїтеся з грою.

Кому сподобається гра Сезони (англійське видання)?

Настільна гра Сезони (англійське видання) – ще один безперечний успіх видавництва Libellud, що прославилося грою Діксіт. Але якщо Діксит – чудова гра для вечірок, то Сезони – гарний приклад цікавої, оригінальної та глибокої стратегічної гри. Сезони (Seasons) – настільна гра, що поєднує відносно прості (принаймні для досвідчених гравців) загальні правила, і дуже велику ігрову різноманітність. Перед вибором англійського видання гри Сезони для себе або на подарунок, важливо враховувати те, що гра досить мовозалежна. Розібратися у правилах не проблема. А ось текст на картах є далеко не завжди інтуїтивно зрозумілий і тривіальний. Тому однозначно необхідне або знання англійської мови всіма гравцями, або вам знадобиться роздрукувати переклад карток (є в мережі), а найкраще – роздрукувати та вставити в протектори до кожної картки та буде вам незамутнене ігрове щастя.

Чудова якість і краса ігрових компонентів вищі за будь-які похвали. Сезони – гра, в яку грати не лише цікаво, а й приємно!

Де купити гру Seasons (Asmodee)?

Настільну гру Seasons (Asmodee) купити у Києві та Україні легко та швидко в магазині Игродол. Замовити гру Seasons англійською з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Кошик та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете придбати англійське видання гри Сезони на Подолі у нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри фентезійна битва магів, драфт
Вік 14+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 60-90 хв.
Мова англійська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Английский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),