пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Кворріорс (Quarriors!)

Кворріорс (Quarriors!)

  • Виробник: Звезда
  • Код товару: Кворриорс (Quarriors!)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Кворріорс (Quarriors!) - весела і азартна «кубікостроітельная» і «кубікометательная» стратегія. Кворріорс - гра, в якій вам належить вчити заклинання і рекрутувати в казковій частіше казкових же істот, щоб в боях з іншими гравцями добути якомога більше очок слави!

Заглянемо всередину?

У великій коробці з грою ви знайдете даний кубічну щастя - 130 унікальних ігрових кубика! Також до ваших послуг - 53 картки сили, шкала для підрахунку очок і чотири фішки-маркера, чотири мішечка для кубиків і правила гри.

У чому суть гри?

Після переможної ходи з ігрових столів усього світу колодостроітельних ігор на чолі з Домініоном, багато, при першому знайомстві з настільною грою Кворріорс, вигукують - так це ж Домініон на кубиках!

Спробуємо розібратися, чи правильно це?

«Кворріорс» - що це?

Назва гри - з'єднання в одне двох слів: Кубик і Воїни (англ. Warrior- воїн). Не дивно, що в грі ви будете воювати за допомогою кубиків і багато кубики і будуть вашими воїнами.

Безумовно, «кубікостроітельная» механіка Кворріорс має багато спільного з колодостроітельством. В ході гри ми будемо діставати зі свого мішечка зі стратегічним запасом кубиків шість штук і кидати їх. Залежно від який випав на кубиках значення якимось чином їх використовувати і відправляти в свій особистий скидання. У свій хід можна буде також докупити кубик краще із загального резерву, а кубик гірше, при бажанні - скинути в загальний резерв. Коли кубики в мішечку закінчуються - свій скидання відправляємо в мішок, перемішуємо - і використовуємо заново. Таким чином, тактична задача, як і в домініон, створення ефективного запасу кубиків, який можна «прокручувати».

Однак на цьому схожість закінчується і ми переходимо до кардинальних відмінностей, які роблять Кворріорс грою зовсім не схожою на Домініон і інші карткові колодостроітельние стратегії.

По-перше, більше випадковості, а значить більше азарту. Тобто, кожен кубик - набір з декількох можливих значень і що саме випаде - невідомо. Важко планувати точно і наперед, але можна створювати більшу чи меншу ймовірність. З іншого боку, щоб у вас не випало - як-небудь та використовувати це можна спробувати.

По-друге, в грі Кворріорс ми маємо набагато більший рівень взаємодії гравців. Якщо в тому ж Домініон акцент робиться на витончених ланцюжках карт допомагають ефективно «прокручувати» колоду », а карти атаки дають тільки додаткову можливість трохи перешкодити суперникам, то в Кворріорс - суть гри саме в регулярному взаємодії, атаки і захисту.

І разом з цим, не варто сприймати Кворріорс як гру військову. Фентезійний антураж, Ренді і несерйозні кубики, роблять Кворріорс більшої позитивної динаміки, веселою і азартної.

Кубики бувають різні ...

У грі багато різних видів кубиків. Три види незмінно присутні в кожній грі:

- сутність (місцева грошик, аналог звичної всім «мани»). З її допомогою ми закликаємо наших воїнів, вивчаємо заклинання і вербуємо (докуповує) в чарівному лісі нові кубики в свій запас.

- портал . Кубики порталу, як правило, дають можливість дістати і зі свого мішечка і кинути додатково один або кілька кубиків.

- помічник . На кубику помічника можуть випасти різні значення. Це може бути і слабенький воїн і дрібна грошик і, найцінніше, - можливість перекинути власне кубик-помічник і будь-який інший кубик.

Також в грі є кубики воїнів (в кожній грі бере участь сім видів з тридцяти доступних) і кубики-заклинання (в грі три з двадцяти).

Ну-ка мечі кубики на стіл!

У стартовий набір кожного гравця входить 8 кубиків суті і 4 помічника, решта - будемо докуповувати в ході гри.

Хід складається з п'яти фаз:

1. Підрахунок очок . У першому ходу ця фаза пропускається, а з другого ходу, якщо у гравця залишилися вижили істоти-воїни, він отримує за них «окуляри слави» і просуває свою фішку по треку для підрахунку очок.

2. Кидок . Запускаємо руку до себе в мішок і, не дивлячись, витягуємо шість кубиків, кидаємо і з завмиранням серця дивимося на результат ...

3. Закликаємо воїнів і заготовляємо заклинання . Якщо випало істота-воїн, його можна закликати - тобто перемістити кубик цієї істоти в зону готовності. Правда, щоб закликати воїна вам треба, щоб випало ще й кілька суті (мани). Всю випала ману, в сенсі - сутність, на заклик воїнів витрачати коштує не завжди. Вона вам ще знадобитися потім, щоб докупити чогось в чарівної частіше (в загальному резерві). Але і сильно економити теж не варто - невитрачена протягом ходу сутність згорає. Разом з воїнами в зону готовності переміщаємо і заклинання, якщо вони у вас випали.

4. Атака . Підсумовуємо силу атаки ваших істот в зоні готовності і обрушує всю цю міць на голови суперників. Для початку атакуємо сусіда зліва - він вибирає зі своєї зони готовності одного воїна, який приймає на себе вашу атаку. Якщо сила вашої атаки більше ніж захист цього воїна, він «гине» (кубик йде в особистий скидання), а замість нього атаку відбивати виступає наступний воїн (якщо такий є) і на його частку припадає залишок вашої атаки (те що не зміг відбити попередній захисник). Після того як у вас закінчується сила атаки або у вашого сусіда закінчується сила захисту, ви переходите до наступного суперника - обрушуєте на його воїнів в його зоні готовності всю міць вашої атаки. І так з кожним гравцем за столом.

5. Покупки . За решту готівку сутність можна в загальному резерві докупити новий кубик, який посилить ваш бойовий потенціал.

Важливо!

У російській локалізації гри в картці «Сильного Чарівника» вказані властивості іншої істоти. Правильні властивості «Сильного Чарівника» можна знайти і роздрукувати на сайті видавництва - http://www.zvezda.org.ru/images/sets/photoes/8777/02.pdf

Кому сподобається гра?

Настільна гра Кворріорс (Quarriors!) - весела і динамічна гра, в якій поєднується азарт від випадкового кидка і тактичне планування свого запасу. З одного боку - повна невідомість - що ж випаде? З іншого - кілька варіантів того, як розіграти випала комбінацію, в залежності від ігрової ситуації. Кворріорс - гра, яка скоріше за все здасться занадто простий любителям епічних стратегій, добре підійде в якості яскравого, емоційного розваги. А завдяки високій реіграбельності - порадує вас не один раз!

Купити настільну гру Кворріорс (Quarriors!) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри дайсобудівна стратегія
Вік 14+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30-60 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Кворріорс (Quarriors!) - Відео

Теги: , Стратегические, Фантастические, Колодостроительные, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),