пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Домініон (друга редакція)

Домініон (друга редакція)

 • Виробник: Мир Хобби
 • Код товару: Доминион (вторая редакция)
 • Бонусні бали: 36
 • Наявність: Попереднє замовлення
1295 грн.
Ціна в бонусних балах: 1295

Настільна гра Домініон друга редакція (Dominion)

Гра Домініон - карткова стратегія в середньовічному антуражі від Дональда Ваккаріно.

Домініон - гра, яка з'явилася в 2008 році, швидко зібрала рясний урожай настільних нагород по всьому світу, і стала родоначальницею нового жанру - колодостроітельние настільні ігри.

Домініон - Нагороди

2009 BoardGameGeek Golden Geek - 1 місце

2009 The Dice Tower Gaming Awards - 1 місце

2009 Origins Awards - лауреат

2009 Spiel des Jahres - 1 місце

2009 Hra Roku - 1 місце

2009 Japan Boardgame Prize - 1 місце

Заглянемо всередину?

У коробці ви знайдете п'ять сотень карт різних видів:

 • 130 карт скарбів (мідь, срібло і золото),
 • 48 карт Перемоги (Маєтку, Герцогства і Провінції),
 • 262 карти Королівства,
 • 30 карт Проклятий,
 • 26 карт-заступників,
 • 4 порожні карти,
 • Планшет Звалища,
 • пластиковий органайзер,
 • правила гри.

Розмір коробки: 298x298x71

Розмір карт: 59х91

Гра Домініон - огляд

У настільній грі Домініон ви починаєте гру з 7 мідними монетами і трьома помістити і в досить динамічною сутичці постараєтеся розвинути своє королівство, зібравши в своїй колоді якомога більше Помість, герцогства і Провінцій.

Що нового в другій редакції гри Домініон?

У цьому виданні ви зустрінете 7 нових типів карт. На багатьох картах переписані формулювання, оновлений текст правил і ілюстрації, також в грі поліпшений баланс і з'явився планшет звалища

Як грати в Домініон?

На початку партії гравці отримують по 10 карт - 7 карт мідних монет і 3 карти маєтків. Це ваша стартова колода. В ході гри вам належить поступово нарощувати свою колоду, поповнюючи її іншими картами, за допомогою яких можна здійснювати різні дії, докуповувати нові карти і отримувати Переможні Окуляри.

Мета гри Домініон

Мета гри проста і зрозуміла - набрати в свою колоду якомога більше Переможних Очок. Всі ці Маєтку, Герцогства і Провінції при фінальному підрахунку приносять вам заповітні очки, але в ході самої гри будуть тільки заважати, "замусорівая" колоду.

Хід гри Домініон

Перемішуємо свою стартову колоду, кладемо стопкою і набираємо в руку 5 карт. На карти грошей можна докупити із загальних стопок якусь карту. Після чого «гроші» і куплена карта, а також невикористані карти з руки відправляються в ваш особистий скидання. В кінці ходу забираємо зі своєї колоди залишилися п'ять карт в руку і чекаємо наступного ходу. І знову: купили і скинули.

Тепер, коли у вашій колоді карт не залишилося, перемішуємо скидання (початкові 10 карт плюс ті, що були докуплено), і легким рухом руки скидання знову перетворюється в вашу колоду.

Так ви будете чинити і далі - щоразу, коли вам потрібно добрати карти в руку, а у вашій колоді не залишилося карт, ви перетасовував ваш скидання і формуєте з нього вашу нову колоду , яка встигла поповниться купленими картами.

Купити можна карти Скарбів і використовувати їх для подальших покупок. Купити можна карти Перемоги, і ніяк їх не використовувати до закінчення гри. А, крім того, купити можна карти Королівства. Ці карти можна грати в свій хід і здійснювати з їх допомогою різні дії.

Структура ходу

 1. Дія - граємо карту Королівства
 2. Купівля - закуповується картами
 3. Скидання - скидаємо в відбій всю руку, а також всі розіграні і все придбані карти, після чого беремо 5 нових карт зі своєї колоди

У свій хід можна зіграти одну карту Королівства і зробити одну покупку - за замовчуванням. Але за допомогою карт Королівства свій хід можна значно урізноманітнити. Різні карти дають гравцям різні можливості. Наприклад, взяти в руку додаткові карти зі своєї колоди або зіграти додаткову карту Королівства з руки або ж отримати можливість використовувати в поточному ходу додаткові скарби і ін.

Таким чином, за допомогою карт Королівства можна вибудовувати різноманітні ланцюжка дій.

Зволікання смерті подібне

У грі важливо своєчасно почати скуповувати карти Перемоги. Оскільки ніякої користі в ході гри від них немає, скуповуючи їх завчасно, ви «засмічуєте» свою колоду - цей баласт буде заважати швидко і ефективно прокручувати колоду. Але з іншого боку, зволікання загрожує тим, що інші гравці скуплять все найсмачніше раніше вас:)

Вибираємо рівень взаємодії

У грі 25 комплектів карт Королівства, з яких в одній партії використовується тільки 10. Які саме комплекти використовувати, можна вирішувати самостійно або довіритися одному із запропонованих в правилах варіантів. Залежно від того, які карти Королівства ви візьмете в гру, партія в Домініон може бути як спокійною і безконфліктної, так і з дуже сильним взаємодією між гравцями, що дає відмінну можливість вибрати стилістику гри і дуже сильно підвищує реіграбельность.

Домініон - правила гри

Правила другій редакції настільної гри Домініон російською

Протектори

Щоб гра радувала вас довго, рекомендуємо купити протектори для карт Домініон . Оскільки механіка гри заснована на постійному перетасування колоди, захист для карт як ніколи актуальна.

Кому сподобається гра Домініон?

Настільна гра Домініон поєднує як великі можливості для побудови різних комбінацій карт, щоб бути цікавою досвідченим гравцям, так і щодо нескладні правила для новачків і дітей років з 10, що робить Домініон цікавим варіантом також і в якості сімейної гри.

Додатково "підлаштувати" рівень складності і "конфліктності" можна, вибираючи ті чи інші комплекти карт Королівства.

Огляд гри в журналі "Мир Фантастики"

Де купити гру Домініон?

Настільну гру Домініон купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Dominion російською з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78


- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Домініон на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри легендарна колодобудівна стратегія
Вік 10+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відео огляд настільної гри Домініон

Теги: , Стратегические, Колодостроительные, Русский, 12-99, Семейные игры, 2-6, Обычная (30-90),