пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Громової Камінь (Thunderstone)

Громової Камінь (Thunderstone)

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Громовой Камень (Thunderstone)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Громовий Камінь (Thunderstone) - атмосферна карткова стратегія в фентезійному світі, в якій вам належить наймати героїв, вчити заклинання, купувати зброю та інші предмети, необхідні для перемоги над жахливими монстрами і успішних пошуків великого артефакту - громового Каменя.

Заглянемо всередину?

У великій коробці з грою ви знайдете правила гри, 32 жетона досвіду і 498 карт - все, що вам потрібно, щоб створити фантастичний світ! Безліч різних видів карт дозволяє робити одну гру несхожою на іншу. Вам доступні карти героїв (132 шт.), Карти села (152 шт.), 90 основних карт (включаючи карти хвороби), карти монстрів (80 шт.), Карти визначників (38 шт.), П'ять карт-пам'яток і одна карта громового каменю.

У чому суть гри?

Як і в настільній грі Домініон - родоначальниці жанру карткових колодостроітельних стратегій - в грі Громовий Камінь ми працюватимемо над впровадженням на то, щоб зібрати боєздатну колоду карт, з якої ми буде перемагати монстрів і набирати переможні очки.

На відміну від досить абстрактного Доминиона, гра Громовий Камінь набагато більш атмосферна.

Що нам варто колоду побудувати!

Згідно ігровий легендою ви очолюєте групу відважних героїв, які спускаються в підземелля з монстрами в пошуках легендарного артефакту - Громового Каменя. Перемагаючи монстра, отримуєте переможні очки (за які й іде змагання) і досвід, а для цього треба розвивати і посилювати свій загін - свою колоду. Вся механіка гри логічно і природно відображає ігрову легенду.


На початку гри наша колода мінімалістично. Шість найманців, два кинджала, два факела і дві порції їжі. Це все «багатство» ми перемішуємо, беремо в руку 6 карт і міцненько замислюємося - яке з трьох дій нам буде вигідніше за все зробити з прийшли в руку картами:


1. Відвідати село

Викладаємо шість карт з руки - спрацьовують «сільські» ефекти цих карт. У селі можна прикупити зброю та інші корисні речі, найняти або прокачати героїв. Всі куплені і зіграні карти відправляються в особистий скидання.

2. Спуститися в підземеллі

Підземелля - окрема колода з монстрами. Три верхні карти відкриті, будемо битися з одним з цієї трійці. Відкриваємо карти з руки - вступають в дію «бойові» ефекти цих карт.


Якщо ви правильно розрахували свої сили - монстр переможений, тушку картку переможеного монстра і шість карт, з якими йшли в бій, відправляємо в особистий скидання. Убиті монстри можуть приносити гріш, переможні очки, бойові бонуси, і, звичайно, бойовий досвід.


Якщо ж монстр виявився сильнішим, він повертається в підземеллі.

3. Відпочити

Під час відпочинку ми нічого не купуємо, ні з ким не боремося, а просто без шуму і пилу знищуємо одну з карт з руки - дана карта залишає гру, а що залишилися карти з руки відправляються в особистий скидання.

Після виконання дії оновлюємо руку з особистої колоди і передаємо хід. Закінчується особиста колода - перетасовував свій скидання і граємо далі.

Гра закінчується, коли один з гравців виявляє захований в нижній частині колоди Підземелля Громовий камінь. Тут-то ми і починаємо мірятися колодами вважати переможні очки.

У грі безліч нюансів і комбінацій, які роблять її цікавою і захоплюючою. Вам належить враховувати різні ігрові чинники, роблячи вибір на користь тієї чи іншої стратегії.


Прямої взаємодії між гравцями мало, але постійно наглядати за суперниками все одно доведеться і будувати свою тактику, виходячи з їх дій.

Щоб гра вас довго радувала,

рекомендуємо купити протектори . Специфіка гри полягає в постійному перетасування колоди, так що захист для карт як ніколи актуальна.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Громовий камінь - відмінна колодостроітельная стратегія з чудовими ілюстраціями. Громової камінь - гра, яка припаде до смаку любителям атмосферних, фентезійних ігор і тим, кому подобаються ігри без прямого конфлікту між гравцями.


Незважаючи на те, що на коробці вказаний вік гравців від 12 років, досвід показує, що в 9-10 років діти вже здатні освоїтися в світі Громового Каменя і грають з захопленням і азартом.

Купити настільну гру Громовий Камінь (Thunderstone) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри фентезійна колодобудівна стратегія
Вік 12+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 45+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Колодостроительные, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),