пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
World of Tanks. Rush (Танки)

World of Tanks. Rush (Танки)

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: World of Tanks. Rush (Танки)
  • Бонусні бали: 13
  • Наявність: Немає в наявності
425 грн.
Ціна в бонусних балах: 425

Настільна гра World of Tanks: Rush - карткова колодостроітельная стратегія, створена за мотивами популярної онлайн-гри World of Tanks. World of Tanks: Rush - гра , в якій ви зустрінете термінологію, оформлення та інші вже знайомі вам елементи.

Заглянемо всередину?

У Коробці з грою ви знайдете різноманітні карти, які стануть в нагоді вам для ведення Такнова боїв: 15 карт баз, 30 карт казарм, сто карт техніки, 48 карт медалей, дюжину карт досягнень, п'ять карт-пам'яток, по одній карті першого гравця і кладовища, правила гри російською мовою і Купон на отримання 5 днів преміум-аккаунта в грі World of Tanks

У чому суть гри?

Гравцям в World of Tanks: Rush належить стати командирами танкових підрозділів. Завдання кожного - сформувати боєздатний загін із сотні доступних карт техніки. Кидайте танки в бій, захищайте бази, викликайте підкріплення і отримуйте бойові медалі, які стануть запорукою вашої перемоги!

Тематика танкових боїв досить непогано поєднується з ігровою механікою - ви поповнюєте свій ангар (колоду) новою бойовою технікою, використовуючи її для атаки інших гравців і для захисту власних баз. Набирати переможні очки гравці можуть декількома способами - знищуючи техніку супротивників, знищуючи бази супротивників, а також, виконуючи спеціальні завдання.

Кожен гравець на початку гри отримує по три бази, які він буде намагатися захистити в ході гри. Втім, захист своїх баз - не основна мета в грі.

У свій хід гравець бере три карти зі своєї колоди і може їх будь-яким способом розіграти - купити в свою колоду нову техніку з резерву, провести атаку на техніку або бази інших гравців, або ж виконати спеціальні дії, зазначені на карті. Після виконання спеціального дії така карта відправляється на захист однієї з ваших баз. Захищена база не може бути відразу атакована - інші гравці в свій хід повинні будуть спочатку атакувати захист вашої бази, а тільки потім спробувати знищити і саму базу.

Більшість карт в грі є різну бойову техніку декількох класів. Крім того вся бойова техніка відноситься до однієї з чотирьох країн - СРСР, Німеччини, Франції, США.

Якщо ваша атака була успішною - отримуєте картку медалі тієї країни, чиїм технікою ви атакували, і замішує медаль в свою колоду (в кінці гри одна медаль прирівнюється до одного переможного очку). Якщо ви атакуєте двома або більшою кількістю карток - всі ваші картки атаки повинні належати до однієї країни. Якщо в ході атаки ви знищили дві одиниці техніки - отримуєте подвійну медаль. За знищену базу противника медалей не покладається. Зате до вас в колоду приходить картка знищеної бази. При фінальному підрахунку очок картки знищених баз принесуть вам по три ПО.

Але найбільше очок вам принесе виконання спеціальних завдань. У кожній грі завдання можуть відрізнятися. Як правило, це завдання типу: зібрати у своїй колоді найбільше карт медалей тієї чи іншої країни, або ж зібрати в своїй колоді найбільше бойової техніки того чи іншого класу. Виконане завдання принесе вам п'ять ПО.

Гра закінчується, коли у одного з гравців будуть знищені всі три бази.

Кому сподобається гра?

Настільна гра World of Tanks : Rush - динамічна колодостроітельная гра з активним взаємодія гравців , в першу чергу може зацікавити любителів однойменної онлайн-ігри. Втім, цікава ігрова механіка не вимагає обов'язкового знайомства з грою-прородітельніцей для отримання задоволення від гри. World of Tanks: Rush - гра , яка, завдяки своїй тематиці, скоріше зацікавить гравців-чоловіків.

Купити настільну гру World of Tanks: Rush в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри військова колодобудівна стратегія
Вік 10+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Военные, Колодостроительные, Русский, 12-99, 2-6, Быстрая (до 30),