пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Каркассон Південні Моря (Каркассон Южные моря), рус.

Каркассон Південні Моря (Каркассон Южные моря), рус.

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Каркассон Южные Моря
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Каркассон Південні Моря

Гра Каркассон Південні Моря - самостійна гра в популярній серії ігор Каркассон.

Каркассон Південні Моря - гра, в якій викладаючи тайли, ми будемо освоювати моря і острова, а вашим міплам доведеться збирати банани, ловити рибу і пірнати за перлами. У Південних морях з'явилися нові механіки - отримати очки тепер не так просто. Проте, за рахунок більшої тематичності ігрового процесу, гра стала навіть ще більш зрозумілою для новачків.

Каркассон Південні Моря - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете 73 квадрата місцевості (тайла), 24 жетона кораблів, 19 жетонів човнів, 20 фішок-міплов (по чотири фішки кожному гравцеві), 60 фішок товарів і правила гри російською мовою.

Розмір коробки: 279x196x63

Каркассон Південні Моря - огляд гри

У грі Каркассон Південні моря, як і в інших іграх серії гравцям треба викладати на ігровий стіл тайли місцевості і виставляти на них міплів. Фундаментальна відмінність полягає в тому, що при завершенні будівництва того чи іншого об'єкта, гравець одержує не переможні очки, а один з трьох видів ресурсів, які йому ще належить завантажити на корабель. Саме, в кораблях тепер вимірюються переможні очки.

Острови, містки, моря

Створення ігрового простору ідентично іншим іграм серії. У нас є квадрати місцевості (тайли) із зображенням, морів, островів, містків і ринків. У свій хід гравець витягує з закритою стопки тайл і повинен викласти його на ігровому полі за принципом доміно: так щоб новий тайл стикався як мінімум однією стороною раніше викладених тайлів і логічно їм підходив - море до моря, суша до суші, місток - до містка.

На тайл, який ви таким чином виклали, можна поставити фішку свого чоловічка (міпла), застовпивши за собою той чи інший об'єкт - острів, місток, море або ринок. Після того як такий об'єкт буде завершено (острів з усіх боків оточений морем, ділянка моря з усіх боків оточений містками або сушею, а містки закінчуватися перехрестям або тупиком) гравець забирає міпла в запас і отримує той тип ресурсів, який його міпл здобував. На островах ми збираємо банани, в морях ловимо рибу, а з містків пірнаємо за раковинами. Скільки значків ресурсу зображено на тайлах, з яких складається такий об'єкт, стільки гравець і отримує.

До речі, в Південних морях у кожного гравця всього чотири міпла. Натомість їх можна знімати з незавершених об'єктів. Щоправда, в разі дострокового зняття, ніяких ресурсів ви не отримаєте.

Кораблі стоять на рейді

Банани, риба і раковини в грі не мета, а засіб. Щоб перетворити здобуті ресурси в переможні очки, нам знадобляться кораблі. Чотири жетона з кораблями лежать у відкриту. На кожному жетоні корабля намальовано - який тип ресурсів і в якій кількості ви можете на нього завантажити. Якщо в свій хід у вас є ресурси відповідні одному з чотирьох відкритих кораблів - обмінюєте їх на корабель. Ресурси - в загальний резерв, корабель - собі. Цифра на кораблі вказує на те, скільки переможних очок ви отримаєте при фінальному підрахунку.

Ринок - це вам не монастир

Якщо ж ви зайняли своїм міплом ринок і змогли завершити його будівництво (оточити з усіх боків іншими тайлами), ваш міпл-торговець без всяких ресурсів отримує жетон корабля!

Гра закінчується, коли закінчуються тайли місцевості або жетони кораблів. Все невідвантажені ресурси приносять вам переможні очки за курсом 3 до 1 - за кожні три ресурси ви отримаєте тільки одне переможне очко. Загалом, своєчасно обмінювати їх на кораблі значно вигідніше

Кому сподобається гра Каркассон Південні Моря?

Настільна гра Каркассон Південні моря - цікава варіація класичної гри. З одного боку з'явилася механіка обміну ресурсів на кораблі, і тепер ви не просто щось будуєте собі спокійно, проте й уважно слідкуєте за тим, щоб не «запізнитися на корабель».

З іншого боку це не перевантажило гру. Завдяки бІльшій тематичності, ігровий процес для новачків став ще простіше в розумінні. Всі етапи гри логічні і візуально зрозумілі: скільки бананів намальовано на вашому острові - стільки й отримуємо, скільки бананів намальовано на кораблі - стільки і відвантажуємо. Так що в мандрівку південними морями можна сміливо відправлятися не тільки з досвідченими підкорювачами морів і океанів, а й з мореплавцями молодшого шкільного віку. Хороший варіант для сімейного дозвілля - дитині зрозуміло, дорослому цікаво.

Де купити гру Каркассон Південні Моря?

Настільну гру Каркассон Южные Моря купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Каркассон Південні Моря з доставкою можна: 

  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Carcassonne: South Seas російською на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри сімейна стратегія, викладання тайлів, міплплейсмент
Вік 7+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 35+
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Русский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),