пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Каркассон Колесо Фортуни (рус.)

Каркассон Колесо Фортуни (рус.)

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Каркассон. Колесо Фортуны
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Каркассон Колесо Фортуни

Гра Каркассон Колесо Фортуни - є ігровим набором, який включає в себе базову версію настільної гри Каркассон і два доповнення - Колесо Фортуни, а також Мости, замки і базари.


Гра Каркассон Колесо Фортуни - знята з виробництва!Доповнення Мосты, замки и базары можна купити окремо.Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 84 квадрати місцевості, планшет Колеса Фортуни, 12 жетонів замків, сорок фішок ваших підданих, фішку свині, 12 мостів, доріжку для підрахунку очок і правила гри

У чому суть гри?

Як і в оригінальній грі, даний ігровий набір дає можливість гравцям захоплююче провести час, вибудовуючи з квадратів-тайлів ігровий світ.

Що нового?

З доповненням Колесо Фортуни в тактичні плани гравців починає втручатися фортуна! Замість стартового тайла центром вашої всесвіту стає планшет на якому розміщується власне колесо фортуни і квадрати місцевості по краях. До квадратів на планшеті ви будете приєднувати витягнуті зі стосу тайли, а по колесу фортуни, що складається з шести секторів буде бігати рожева свинка. Спеціальні тайли із позначкою колеса мають також і цифрове позначення: 1, 2 або 3. Витягуючи такий тайл, гравець спочатку переміщає свинку по колесу фортуни на відповідну кількість секторів, після чого розігрується дія, вказане на секторі на якому свинка зупиниться (Удача, Чума, Голод, Інквізиція, Податки, Буря) і тільки після цього тайл можна розміщувати на поле.

Також, якщо в свій хід гравець не виставляє підданого на викладений тайл, він може поставити його на один з коронних секторів Колеса Фортуни. Цей підданий принесе гравцеві ПО, коли свинка зупиниться на відповідному секторі.


Доповнення Мости, замки і базари дає гравцям три додаткові можливості. По-перше, в свій хід крім звичайних дій, можна виставити міст, який буде вважатися однією з ділянок дороги.

По-друге, завершивши будівництво містечка (місто, що складається тільки з двох тайлів) можна, замість отримання 4 ПО, перетворити його в замок. Замок буде вважатися завершеним, коли в його околицях буде завершено будь-який інший об'єкт - за нього гравець і отримає очки.

І по-третє, витягуючи тайл із зображенням базару, гравці влаштовують торги - додатково беруться тайли за кількістю гравців і по кожному проводять міні-аукціон.

Характеристики
Тип гри сімейна стратегія, викладання тайлів, міплплейсмент
Вік 8+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 35+
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),