пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Каркассон Фортеця (Каркассон Крепость), рус.

Каркассон Фортеця (Каркассон Крепость), рус.

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Каркассон: Крепость
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Каркассон Фортеця

Гра Каркассон Фортеця - дуельний варіант популярної настільної гри Каркассон.

Каркассон Фортеця (рус.) - що в коробці?

У коробці з грою знаходяться - паззл кріпосної стіни замку з 10 частин, які потрібно збирати перед кожною грою, 60 квадратів замку, 18 жетонів стін, 14 міплов 2-х кольорів, 2 цитаделі, правила гри.

Каркассон Крепость (рус.) - огляд гри

У грі "Каркассон Крепость" двом суперникам доведеться розвивати місто, по черзі викладаючи квадрати фортеці і розставляючи на них своїх підданих. Кожен квадрат викладається так, щоб хоча б одна його сторона стикалася з квадратом, викладеним раніше, або зі стартовою ділянкою кріпосної стіни, а вулиці одного квадрата переходили у вулиці іншого.

Що нового?

Нова гра від Клауса-Юргена Шкоду і Райнера Кніціі має ряд принципових відмінностей від оригінальної гри.

По-перше, найочевидніше - в грі тільки два учасники.

По-друге, гра «вивернута навиворіт» - замість того, щоб розбігатися від стартового тайла в сторони, гравцям належить розвивати місто, відштовхуючись від кріпосної стіни, яка обмежує ігрове поле. Фортечна стіна використовується також в якості доріжки для підрахунку очок - саме по ній переміщуються фішки гравців, які фіксують поточний рахунок. Також на її кутових вежах лежать бонусні жетони. При потраплянны фішки-лічильника на такий жетон гравець отримує бонус - додатковий хід або додаткові очки.

По-третє, крім фішок підданих, у кожного з гравців є фішка цитаделі. Звання Цитаделі присвоюється найбільшому дому. Звання це є перехідним - при будівництві більшого будинку на нього переміщується і фішка цитаделі. Гравець, який займає в кінці гри найбільшу цитадель, отримує очки за найбільшу незабудовану ділянку, що також серйозно впливає на тактику розвитку фортеці.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Каркассон Фортеця здатна зацікавити і дитину, і дорослого завдяки унікальному поєднанню простих правил і стратегічної складової. Сподобається як любителям ігор цієї серії, так і тим, хто вперше ступає на землю Каркассона.

Де купити гру Каркассон Фортеця?

Настільну гру Каркассон Фортеця купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Каркассон Фортеця з доставкою можна:

  •  за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  •  на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.
  • Ви також можете купити гру Каркассон Фортеця російською на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").
Характеристики
Тип гри сімейна стратегія, викладання тайлів, міплплейсмент
Вік 8+
Кількість гравців 2
Тривалість гри 35+
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, Для двоих, Обычная (30-90),