пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Каркассон Нові Землі (Каркассон Новые Земли), рус.

Каркассон Нові Землі (Каркассон Новые Земли), рус.

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Каркассон. Новые Земли
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Каркассон Нові Землі

Гра Каркассон Нові Землі - це захоплююча сімейна стратегія за мотивами популярної гри Каркассон.

Каркассон Нові Землі - що в коробці?

У коробці знаходимо такі компоненти гри: 84 квадрата-тайла (включаючи стартовий квадрат), 25 фішок супутників п'ятmj[ кольорів, 5 карток-пам'яток, шкалу підрахунку очок і правила гри.

Каркассон Нові Землі - огляд гри

Освоєно землі Каркассона, час зніматися з обжитих місць і відправлятися на пошук нових земель. У грі Нові Землі відважним дослідникам під вашим керівництвом належить перетинати моря, штурмувати гірські хребти і бродити дикими степами.

Механіка гри не зазнала особливих змін. Гравці по черзі тягнуть зі стосу квадрати-тайли із зображенням місцевості та, викладаючи їх на столі, створюють ігрове поле. Тайли викладаються з дотриманням наступних правил: 1) новий квадрат місцевості повинен стикатися з викладеними раніше хоча б однією стороною, 2) дотичні сторони повинні зображати однаковий тип місцевості (степи межують зі степами, гори - з горами, а моря - з морями).

На щойно виставлений квадрат місцевості можна поставити фішку свого супутника (міпла) для отримання очок в ході гри або по її завершенню.

Що нового?

Нова гра від Клауса-Юргена Шкоду і Лео Коловіні - це не просто стара механіка в новому антуражі. У Нових Землях з'явилися серйозні відмінності в процесі підрахунку очок, що вплинуло на тактику гри.

По-перше, у вас тепер тільки п'ять супутників, до того ж один з них, як завжди, використовується для підрахунку очок. Отже розставити своїх міплов на всіх освоюваних об'єктах буде важко. Доведеться вибирати.

По-друге, з'явилася можливість отримувати очкиі за незавершені об'єкти. Звичайно, повністю освоєний об'єкт принесе більше очок. Наприклад, знімаючи свого землепроходца з незавершеною степу, ви отримаєте по одному очку за кожен степової квадрат. Натомість завершена степова  область принесе по два очка за кожну ділянку. Так що можна вибирати тактику - повільно освоювати регіон і отримати більше або швидко бігати туди-сюди, отримуючи менше, але частіше. До речі, можна хитромудро об'єднати кілька однотипних об'єктів зі своїми землепроходцами в один і отримувати очки за кожне зняття свого міпла.

Де купити гру Каркассон Нові Землі?

Настільну гру Каркассон Нові Землі купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Каркассон нові землі з доставкою можна: 

  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.
  • Ви також можете купити гру Каркассон Нові Землі російською на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа")."
Характеристики
Тип гри сімейна стратегія, викладання тайлів, міплплейсмент
Вік 8+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 35+
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),