пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Каркассон Королівський подарунок, рус. (Старе видання) - Знято з виробництва

Каркассон Королівський подарунок, рус. (Старе видання) - Знято з виробництва

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Каркассон Королевский подарок - старое издание
  • Бонусні бали: 44
  • Наявність: В наявності
1450 грн.
Ціна в бонусних балах: 1450

Настільна гра Каркассон Королівський подарунок (Старе видання)

ВАЖЛИВО!

Дане видання гри знято з виробництва.


Замість нього продається нове видання Каркассон Королівський подарунок з іншим набором доповнень.


Нижче ви можете ознайомитися з описом СТАРОГО видання гри.

Каркассон Королівський подарунок (старе видання) - що в коробці?

Набір включає базову версію Каркассон Середньовіччя, а також кілька доповнень до неї: «Таверни і собори» (18 квадратів місцевості, 8 сірих фішок підданих, 6 двосторонніх жетонів для підрахунку очок, 6 великих фішок підданих), «Купці і будівельники» (24 квадрата місцевості, 20 жетонів товарів, 6 фішок свиней і 6 - будівельників), «Абат і мер» (12 квадратів місцевості і 6 - абатства, по 6 фішок різних кольорів мерів, комор і возів) і «Король» (5 квадратів місцевості, по 1 квадрату короля і отамана). Крім того, в коробці знаходиться доповнення для гри Каркассон Мисливці і збирачі - «Розвідник» (5 особливих квадратів, правила).

Каркассон Королівський подарунок (Старе видання) - огляд гри

З доповненнями все так же викладаємо квадрати-тайли, створюючи химерний світ, але тепер в грі з'являються нові можливості для розвитку і освоєння території.

Таверни і Собори

Це доповнення збільшує число гравців до шести.

Також в грі з'являється 18 нових тайлів земель і нові великі фігурки ваших підданих, які використовуються так само як і маленькі, але при підрахунку очок вважаються як два звичайних. З'явилися таверни, які подвоюють кількість переможних очок від завершених доріг, на яких вони розташовані. А якщо вам вдалося звести в місті Собор, то за кожну ділянку міста і за кожен герб гравець отримає по 3 очки.

Купці і Будівельники

Завершуючи будівництво міста, ви берете з банку жетони з товарами, якщо вони зображені на частинах цього міста. Вони приносять в кінці гри додаткові очки.

Також гравці отримують можливість використовувати фішки Будівельників і Свиней. Будівельник, розміщений на ділянці дороги або міста, дозволяє при добудові нової ділянки зробити другий хід і витягнути ще один тайл, а Свиня на вашому полі може збільшити дохід вашого селянина.

Абат і Мер

Це розширення пропонує гравцям нові можливості для збільшення свого впливу в околицях Каркассона. У грі з'являються 18 нових тайлів земель, в тому числі тайли аббатств, і 3 види фішок (мер, амбар та візок).

Тайл абатства може бути встановлений тільки в проміжку, оточеному з усіх боків іншими тайлами. Після установки Абатства, ділянки що з ним межують, стають закритими і відбувається підрахунок очок.

Фішку вашого підданого в місті можна поміняти на фішку мера. Очок це не принесе, але допоможе з'ясувати стосунки з іншим претендентом на це місто.

Амбар дозволяє достроково зібрати врожай з поля, а на возі можна доїхати від завершеного об'єкта до сусіднього.

Король

У грі з'являються нові тайли землі та фішки Короля і Розбійника. Король за своїм статусом може жити тільки в найбільшому місті. Завершили будівництво такого міста - приймайте короля! Та прихильність монархів, на жаль, не вічна. Як тільки хтось інший завершує будівництво ще більшого міста, король поспішає змінити резиденцію. При фінальному підрахунку, король приносить додаткове очко за кожне завершене місто.

Розбійник діє так само на дорогах. Завершіть будівництво найдовшої дороги, і Розбійник поділиться з вами в кінці гри своєю здобиччю.


Зверніть увагу

Доповнення зі старого видання Королівського подарунка тепер можна придбати окремо:

Таверны и Соборы

Купцы и Строители - нова назва: Купцы и Зодчие

Аббат и Мэр - нова назва: Аббатство и мэр

Король - входить до складу доповнення Граф, Король и КультХарактеристики
Тип гри сімейна стратегія, викладання тайлів, міплплейсмент
Вік 7+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 35+
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),