пн-пт 13.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Найкращі настільні ігри від українських видавництв (весна, 2022 року)

Друзі! Сподіваємось, що ви зараз у безпеці.

Основна боротьба за нашу свободу йде на фронті, але для економіки України також важливо, щоб український бізнес у тилу працював – зберігав робочі місця, сплачував податки та забезпечував фронт.

Для того щоб наблизити нашу перемогу, магазин Ігродол перераховує 5% від кожного замовлення на потреби ЗСУ – через волонтерські ініціативи, які займаються закупівлями для військових.

Настільні ігри завжди були чудовим способом провести час зі своїми близькими – із сім'єю чи друзями. Актуально це і зараз – відновити свої сили допоможе не черговий перегляд новин, а спілкування із близькими людьми. Настільні ігри допомагають не замкнутися у собі та підтримати один одного.

Пропонуємо вам добірку настільних ігор від українських видавництв - оригінальних українських розробок та найкращих українських локалізацій закордонних настільних ігор.

Найкращі українські сімейні настільні ігри

Такеноко: Ювілейне видання UA (Takenoko) - красива та захоплююча логічна сімейна гра для 2-4 гравців.

Пандемія UA (Pandemic) – кооперативна сімейна стратегія для 2-4 гравців.

Живопис UA (Canvas) - надзвичайно красива сімейна гра середнього рівня складності на збір сетів, з оригінальною ігровою механікою комбінування карт для 1-5 гравців. Ви перетворитесь на художників і створюватимете шедеври, комбінуючи між собою прозорі картки з елементами малюнків для того, щоб картина, яка вийде в результаті, принесла якомога більше балів.

Найкращі українські настільні ігри для дітей

Зоорегата - настільна гра-гонка, в якій від 2 до 4 відважних капітанів кораблів вирушать у кругосвітню подорож. Зоорегата пропонує три варіанти гри - найпростіший підійде діткам від 4 років, а два інших порадують гравців віком від 6 років.

Dino Land - настільна гра для дітей, у якій 2-4 гравці віком від 6 років повинні будуть прогодувати своїх динозаврів, переміщуючи їх між локаціями з їжею.

За грибами в зачаруваннях ліс UA - красива настільна гра-бродилка для 2-4 гравців (від 4 років), в якій гравці вирушать у ліс збирати гриби.

Суперфермер 3 в 1 UA - розширений варіант популярної економічної гри для дітей, в якій 2-4 гравці віком від 7 років мають розводити на своїй фермі тварин.

Несміяка 6+ (дитяча версія) - надзвичайно весела гра для дитячої компанії! Мета гри - вам треба дуже сильно намагатися не засміятися... ось тільки це, звичайно, недовго буде виходити)

Найкращі українські настільні ігри для двох гравців

Печворк UA (Patchwork) - логічна гра, в якій вам доведеться позмагатися в умінні шити ковдру з тетрисоподібних клаптиків-тайлів.

Вулик: Кишеньковий UA (Hive: Pocket) - настільна гра, в якій гравці за допомогою шестикутних фішок-комах прагнуть взяти контроль над вуликом - оточити королеву-бджолу супротивника.

7 чудес дуель UA (7 Wonders Duel) - самостійна гра в популярній серії 7 Wonders, яка дає можливість грати в улюблену гру вдвох і в більш жорстких конкурентних умовах.

Найкращі українські настільні ігри для компанії

Кодові імена: гра слів UA (Codenames) - популярна гра на логіку, асоціативне мислення та командну гру. Від 4 гравців (краще від 6).

Детектив клуб - детективна гра на асоціації для 4-8 гравців.

Містеріум - кооперативна детективна гра на асоціації для 2-7 гравців (краще - від 4 гравців)

Діксіт Одіссея UA (Dixit Odyssey) - самостійна гра в популярній серії ігор Діксіт, в яку можна грати великою компанією до 12 гравців.

Найкращі українські настільні стратегії

Тераформування Марса UA (Terraforming Mars) - одна з найкращих євростратегій останніх років для 1-5 гравців, в якій вам пропонується очолити одну з 5 корпорацій та в конкурентній боротьбі з іншими корпораціями розпочати освоєння червоної планети, щоб пристосувати Марс до життя людини.

Крила UA (Wingspan) - неймовірно красива євростратегія для 1-5 гравців на побудову движка, в якій ви розвиватимете свій власний пташиний заповідник.

Форпост - красива та цікава євростратегія на побудову движка для 1-4 гравців, в якій вам треба заснувати та за 6 раундів розвинути своє поселення.

Брасс: Бірмінгем UA (Brass: Birmingham) - одна з найкращих економічних стратегій для 2-4 гравців, перероблене видання культової економічної гри Брасс.

Найкращі українські настільні ігри 18+

Love Фанти: 69 або Ігри у ліжку - еротична пригода для закоханої пари.

Карти Конфлікту UA - непристойно смішна гра з чорним, цинічним та вульгарним гумором.

Правда або Дія: Камасутра - пікантна та збуджуюча гра для пари!

Правда або Дія: Для пар - весела та пікантна гра для пари або компанії, в якій після гри можуть збігтися нові пари!)

Найкращі українські настільні ігри на реакцію

Доббл UA (Dobble) -  швидка та весела розвага на уважність та реакцію.

Тако Кот Коза Сир Піца UA - божевільно весела гра на реакцію та уважність.

Найкраща українська настільна гра в серії Манчкін)

Манчкін UA - популярна гра для 3-6 гравців - пародія на настільні рольові ігри. Активна взаємодія гравців та чорний гумор - удосталь!

Найкращі короткі українські настільні ігри

Казкові Краї UA (Fantasy Realms) - карткова гра на збір сетів з дуже простими правилами і при цьому – з дуже широкими ігровими можливостями! 2-6 гравців.

Креатив - динамічна гра, в якій гравці повинні швидко знаходити асоціації між декількома зображеннями.

Сіміло: Тварини UA (Similo: Animals)кооперативна сімейна гра на асоціації.


Звичайно, це далеко не всі українські настільні ігри, а лише найвідоміші у своїх жанрах із тих, які є зараз у продажу. З радістю проконсультуємо вас і з усіх інших українських настолках.

За останні кілька років українські видавництва зробили дуже великий ривок та активно видавали як власні розробки, так і українські локалізації світових хітів. За останні 3 роки в Україні було видано більше настільних ігор, ніж за попередні 15 років! Ми дуже сподіваємось, що війна не зупинить цей процес і після перемоги український ринок настільних ігор продовжить своє стрімке зростання.


Захоплюючих ігор та мирного неба над головою!